Najomcovia
A
...

LOKALITA

Mesto Nitra je centrom priemyslu, kultúry, cirkvi a vďaka najväčšiemu slovenskému výstavisku Agrokomplex aj medzinárodným výstavným centrom. Mesto Nitra , patriace medzi päť najväčších slovenských miest, poskytuje svojim populačným rastom, množstvom odborných škôl, dvomi univerzitami, rastúcou bytovou výstavbou široké možnosti pre výber kvalifikovanej pracovnej sily Vašej spoločnosti.

ACN sa nachádza v úplnom centre mesta, vo výborne dostupnej administratívno - obchodnej časti Nitry v tesnej blízkosti Divadla Andreja Bagara. Adminstratívne Centrum ohraničujú Kmeťkova a Mostná ulica, vytvárajúce mestský cestný okruh s priamym napojením na rýchlostnú komunikáciu Nitra - Trnava, resp. Bratislava. Nájomcom a ich návštevníkom ponúkame v objekte ACN monitorované parkovisko s priamym vchodom do budovy. V bezprostrednom susedstve sa nachádza parkovisko DAB so 300 parkovacími miestami. V tesnej blízkosti ACN sa nachádzajú zástavky MHD s prepojením na všetky mestské a prímestské časti Nitry.

Centrum Nitry zabezpečuje svojou občianskou vybavenosťou, sídlom mnohých podnikateľských subjektov, štátnych inštitúcii, bánk a poisťovní potrebný komfort a podmienky pre dynamický rast Vašej spoločnosti.

V rádiuse 15 min chôdze od AC Nitrava sa nachádza železničná a vlaková stanica, väčšina bánk, komerčných a zdravotných poisťovní, sociálna poisťovňa, pošta atď.

ACN je svojou lokalitou a dostupnosťou predurčené k úspešnému rozvoju Vašej spoločnosti.